| MissLilith24 a întrebat:

Am o intrebare urgenta. Acum 3 zile am scris o poveste pe wattpad si vad ca am peste 100 de cititori, lucrul asta ma bucura dar nu toti isi scriu parerea. Vreau sa stiu parerea voastra despre povestea mea http://www.wattpad.com/......anic%C4%83
Puteti sa o ziceti aici sau acolo la sectia de comentarii. :) Multumesc

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Am aruncat o privire, am citit "Lilith... Jason..." si m-am lamurit. Bafta in continuare.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Părerea mea este că titlul povești este „ un copil adult " că are peste 100 de cititori că ai scris-o acum trei zile ( nu prea citesc ).

| MissLilith24 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Ce!? O_O
Raspunsul tau chiar n-are sens.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru MissLilith24):

Alt răspuns în afară de al meu nu ai tongue