| Shìzuko a întrebat:

Buna happy Am o mare problema, am strunga intre dintii din fata, nu ii am strambi dar am spatii mari sad As vrea sa imi pn aparat dentar, din cate am azit costa aproape 1.000 € sad Oricum il vreau dar sigur ajuta si pentru strunga? Un prieten dentist de-a mamei mele a spus ca daca nu ii am strambi de aparat n-am nevoie... dar eu am vazut o gramada de fete din scoala care si l-au pus si acum au dintii drepti happy Deci as vrea sa imi pun si eu. P.S - am 13 ani happy

4 răspunsuri:
| Adde2 a răspuns:

Pai, e o idee buna aparatul. Insa trebuie pus de cineva cu experienta si pricepere mare. Eu ti-as recomanda dentistii din Craiova daca locuiesti in apropierewinking

| PaulaaPaulika a răspuns:

Pentru strunga nu se pune aparat dentar...
Si acum depinde si de ce fel de aparat vrei, dar pretul nu este asa mare, poate 1000 de RON, nu Euro.

| Shìzuko explică (pentru PaulaaPaulika):

Locuiesc in Italia happy de asta happy

| deutzza2 a răspuns:

Da ajuta! Am avut si eu strunga tongue Am pus aparat si nu mai am. happy