| Erick_1994 a întrebat:

Am o mica problema{daca pot sa spun asa}
Am un cont pe twitter si nu pot sa pun o poza intreaga cu mine pe tot aspectul peretelui decat aceeasi poza de 10 orii!{sper ca stiti ce vreau sa spun}.
Poate stie careva cum sa fac!
Care ma ajuta primeste fundita:X

2 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Poti alege ca imaginea de fundal sa nu se mai repete debifand "tile background" la momentul definirii ei.winking

| Erick_1994 explică:

Pai da da daca dau Title Background imi apare doar o poza mica sus in dreapta! si asta ma enerveaza! eu vreau sa apara aceeasi poza mica doar odata si pe tot peretele! daca intelegi unde ''bat''