| Fallen Angel a întrebat:

Am o mica problema si ma intreb daca ma puteti ajuta. M-am inregistrat pe www.desenatori.ro. Pot sa desenez, sa salvez dar nu pot lasa comentarii: "ne pare dar, dar nu aveti permisiunea sa adaugati comentarii". S-a mai intamplat cuiva? Aveti vreo idee cum pot rezolva asta? Va rog mult mult mult de tot. Mersi!

2 răspunsuri:
| Ekkaterinna a răspuns:

Trebuie sa ai 20 de desene si 20 de comentarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa da trebuie sa ai 20 de desene facute si 20 de comentari lasate de la alti desenatori happy< am jucat si eu >