| lSarcastiquel a întrebat:

Buna,am o prietena care daca vede o imagine o poate desena la fel,dar cand nu are ceva la care sa se uite nu prea ii iese desenul atat de bine, cum ar putea sa ii reuseasca cand nu are o imagine in fata si credeti ca are talent la desen?

6 răspunsuri:
| XoMasquaradeXo a răspuns:

Si eu fac la fel iar profesorul de desen a zis ca nu multi au rabdarea necesara, asa ca da este un talent.

| mihai17998 a răspuns:

Lasate de desen ca asa oricine se uita la o poza si o deseneaza

| lSarcastiquel explică (pentru mihai17998):

Nu eu laughing)

| apalipis a răspuns (pentru mihai17998):

Nu oricine reuseste.Persoanele care nu au talent, nu reusesc asa ceva.Doar cu ani de practica.
Anyway, probabil e lipsa de imaginatie sau altceva.Nu isi poate imagina desenul in minte cum trebuie ca sa il poata puna pe hartie.

| lSarcastiquel explică (pentru apalipis):

Si cum poate face asta? happy