| agirll a întrebat:

Buna am o prietena la scoala care e fosta mea BFF dar acum nu mai e si acum sta cu alte fete. daca stiti jocul Stardoll ea mi l-a aratat si anul trecut eu am facut 2 conturii superstar si ea a zis sa-i dau unul dintre ele am spus ca nu apoi a spus sa fie a lu aman2 si i-am dat parola si mi-a furat contuulsad eu nu ma mai joc oricum stardoll dar nah voi ce parere avetii despre ea?straight face

Răspuns Câştigător
| CrInA222 a răspuns:

OoO>...hai maa...da e nasol..acu sincer asta nu are cum sa iti fie BFF daca face chestii din astea! Parerea mea este ca odata ce ai spus NU ea ar trebui sa intelegeaga! si da stiu joculstraight face

| agirll explică (pentru CrInA222):

Mersii dar acum imi e cam ciuda pe ea ca eu nu am prietene asa bune cum are ea...sad

| CrInA222 a răspuns (pentru agirll):

Eee..lasa ca iti gasesti tu alte fete cu care sa stai..si acu pe bune ce pnm voi faceti competitie inte care are cele mai mistoh prietene?! cei asta fratee! ..asta e ...treci peste si mergi mai departe!

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In caz ca nu ti-ai dat seama..BFF(sau pe limba noastra, cea mai buna prietena) nu exista! Prietenii astia adevarati sunt doar in mintea noastra, poate si in suflet, pana ne dezamagesc!

Răspuns utilizator avertizat
| DenisRPT a răspuns:

Dupa mine ea nu e o prietena adevarata dar daca nu mai joci imi poti da mie contul te rog?

| SARA56 a răspuns:

Eu cred ca nu e o prietena adevarata.

| agirll explică (pentru SARA56):

Mda cam asa cred si eu:d