| Alvin_8845 a întrebat:

Am o problema cu contul de facebook.Cand intru pe calculatorul meu,pe contul meu imi intra,dar cand intru la un prieten pe calculator si vreau sa intru pe contul meu de facebook nu ma lasa. (luna trecuta mi s`a spart contul de facebook si am primit un link in care spunea ca mi s`a dezactivat contul... poate din cauza aceea).Dar cum sa fac, ca sa imi intre pe contul de facebook de pe orice calculator? Ofer funda celui care ma ajuta cel mai bine!

1 răspuns:
| Raisa17382000 a răspuns:

Intra pe calculatorul tau, schimba-ti parola (chiar daca ai facut-o deja, mai fa-o o data) si apoi intra la setarile de confidentialitate, cauta acolo si poate reusesti sa afli raspunsul.