am o problema cu facebook-ul:deci, mi-am schimbat numele de 4 ori(nu stiam treaba asta cu limitabig grin). Apoi voiam sa schimb numele din cele existente, adica dadeam la editeza, apoi pe liniuta de langa nume, si acolo erau cele 4 diferite.Eu voiam sa-l pun cel cu si al doilea nume(am 2 nume)dar tot nu nu-mi arata.Singura chestie schimbata a fost:din Alexandru "nume familie" in Alex "nume familie". Si eu voiam sa fie Alexandru "al 2 nume" "nume familie".

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Numele folosite de tine anterior nu le mai poti folosii pentru ca intre timp alt utilizator inregistrat s-a folosit de el. Oricum nu mai poti face nimic pentru schimbarea numelui. Deja te-ai folosit de acest serviciu de 4 ori, desii facebook spune ca doar o singura data poti sa schimbi numele.