| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu messu', vreau sa pun o poza la av si nu merge x( imi apare ba cea de dinainte ba nu'mi apare niciunastraight face in plus daca ies de pe mess si intru din nou imi apare tot cea de dinainte, ma enerveaza la culmelaughingheeelp:* fundabig grin

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Da,stiu,si mie mi se intampla la fel!straight face

Nu vrea sa imi bage cealalta poza!straight face
E atat de frustrant.
O eroare de la Yahoo. Sa speram ca se va rezolva cat mai curand posibiiil, ca-mi ies din minti!at wits' end

7 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Poti sa-l dezinstalezi si sa-l installezi din nou de pe http://messenger.yahoo.com/
sau
http://messenger.yahoo.com/download/
sau de pe alt site...
Si va merge
Asa am facut si ei

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Asa patesc si eu :l

| aia a răspuns:

La fel imi face si mie x-( si ma enerveaza la culme ma chinui de 2 zile sa o schimb si nu mergelaughing

| helpu a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Asteapta ca mane o sa isi revinawinking. Asa face cateodata fite happy

| εʟεпα a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu.Cred ca am mai auzit aceiasi chestia la inca vreo 3-4 persone.pe ziua de azi! laughing

| alexush a răspuns:

Cand am patit asta aveam virusi.dar nu stiu ce sa zic.incearca sa il mai instalezi odata.si baga 8.ca eu pe asta il am si mere super

| aLy_7407 a răspuns:

Stii.de fapt doar la tine iti arata am si eu problm asta daca ai mai multi administratori asa ti se intampla dar la ceilalti le apare.un sfat inst alt tip de mess bft