| eliza a întrebat:

am o problema nu stiu ce sa cu sonorul la pc boxele sunt data la maxim ma duc la media player dau clik pe o melodie sonorul e da tare si eu nu aud nimic, si la sounds and audio devices este tot la maxim. unde este problema? cum s-a remediez?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Vreun jack iesit, placa de suntet dezinstalata, sau nu a fost niciodata instalata, sunt foarte multi factori care te pot face sa nu ai suntet, dar incearca jack-ul din spatele pc-ului, apoi vezi daca ai placa de suntet instalata corect, si apoi daca nu merge timite-mi mie un mesaj privat si poate pot sa te mai ajut si eu

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca ai facu legatuirile intre boxa principala si cele mici calumea s-ar putea sa fi incurcat firele intre el ////// sau se poate sa nu fi bagat bine mufa aia la pc vezi ca ai o chesti si in fata si in spate merge mai bine aia din spate trebuie sa fie ceva cu roz uitata bine la unitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ji eu am aceeasi problema.boxele la max, win med player la max, s and audio dev la max toate l fel k si tine.am zis ca sa dau un restart la comp sa vad poate a fost kv de mom dar de undehee hee si nu e d vina nici un cablu. e ciudat.chiar as vrea si eu sa citesk pareri in leg q asta...mersi antikipatwinkingaliza sper sa avem norocwinkingsucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema cu sonorul... nu se aude NIK, Nik Nik ce inseamn sunet dc? Dar am dat peste tot... nu am gasit nimic

| bunicaaaa a răspuns:

Ti-ai instalat driverele de sunet?