| ValentinaPorondi a întrebat:

Am o tableta cu Android 4.0.4 si vreau sa imi descarc aplicatii cu Mobogenie. Problema este ca nu gasesc la setari acea casuta cu "surse necunoscute". Unde le gasesc?

3 răspunsuri:
| Tudor_Mihnea_1994 a răspuns:

Mai shafa mea, fii atenta, incerci sa descarci acea sursa necunoscuta si cand dai install iti apare un **** deala, si iti zice nu stiu ce, si ai acolo ori sa te duca la setari exact la optiunea aia ca sa o activezi, ori anuleaza, daca nu apare asa, te duci setari, aplicatii si gasesti acolo. funda?

| ValentinaPorondi explică:

Pai tocmai ca aia nu-mi apare!

| Tudor_Mihnea_1994 a răspuns (pentru ValentinaPorondi):

Hmm, nu stiu ce sa zic... Ce tip de telefon ai, zi-mi modelul.