| EveLina000 a întrebat:

Am parut pana dupa umeri, si destul de des cate tuburi de vopsea trebuie sa folosesc? Am parul saten inchis si vreau sa ma vopsesc roscata.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Două tuburi sunt de ajuns. Unul e prea puțin, din al doilea s-ar putea să-ți mai rămână. Oricum, îl poți folosi pe parcurs pentru colorarea rădăcinii, odată cu creșterea părului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 tub la ce par ai iti mai si ramane laughing laughing crede-ma! chiar si daca sunt baiat!