| LastMimzy a întrebat:

Buna,am pus comanda la oriflame si la modul de plata erau doar 2 optiuni(cu cardul sau cash la livrare), fiind prima mea comanda am ales cash la livrare crezand ca este aceeasi modalitate de plata ca si la avon(platesti factura dupa 3 saptamani ), cand a venit coletul nu am avut banii pe toata comanda (350 de lei),si am refuzat comanda...ce se poate intampla? adica din moment ce nu am deschis sau primit pachetul, nu trebuie sa platesc produsele(chiar daca nu le-am primit), nu? mai pot pune comenzi dupa ce am refuzat ceva de la ei? ma vor penaliza?
multumeschappy

1 răspuns:
| ShizAnime a răspuns:

Poti incerca sa mai dai o comanada.nu stiu insa sigur daca va merge, dar dupa parerea mea e posibil sa iti primeasca comanda.cat despre penalizare:i-ai deranjat putin deoarece au transportat coletul.in orice caz multa bafta...