| Christiana03 a întrebat:

Buna! Am putina nevoie de ajutorul vostru: in luna iulie voi pleca in Irlanda, la Dublin.Imi puteti recomanda niste locuri pe care sa le vizitez acolo,niste activitati specifice loculului,etc? Orice,doar ca sa ma ajute sa am o vacanta interesanta, sa fac ceva neobisnuit.In special,cei care au vizitat orasul,va rog, sa-mi lasati impresii! Merci!

Răspuns Câştigător
| Karbox a răspuns:

Http://www.gotravel.ro/recomandari-turistice/destinatii/dublin

Derulezi in jos și vezi la "Atracții"

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la o librarie, iei un ghid si o sa iti fie foarte util. Ai si harta, si toate atractiile trecute acolo, si date despre ceea ce vizitezi

| Christiana03 explică (pentru suntserios):

Dar mai ai tu sa raspunzi ca un ''smecher'' de doi bani? N-am nevoie de raspunsuri din partea unor retardati.Merci!

| suntserios a răspuns (pentru Christiana03):

Deci tu preferi sa iti zica unu altu pe net din auzite decat sa ai in fata o harta cu toate obiectivele descrise frumos? Daca nu esti in stare sa citesti nu trebuie sa te frustrezi in halul asta cand cineva iti recomanda sa citesti ceva

| Christiana03 explică (pentru suntserios):

Merci pentru sfaturi! Respect!