| DianaaGabrielaa a întrebat:

Am Samsung Galaxy Mini și când puneam ceva de pe laptop-ul vechi pe telefon, îmi apărea ceva : Conectare spațiu de stocare USB. Acum, mi-am luat un alt laptop și nu îmi mai apare Conectare spațiu de stocare. Ce pot face să pot pune, din nou, pe telefon?

3 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Buna!
Intra la setarile telefonului, connectivitate, USB, si ii dai de acolo sa se conecteze la pc vezi ca ai mai multe optiuni, ai memori de masa, transfer media si altele, alegi de acolo pana se conecteaza.
Sper ca te va ajuta.

| DianaaGabrielaa explică (pentru apokalipse96):

Nu găsesc sad am căutat. vreau să știu unde să intru măcar și după mă descurc

| apokalipse96 a răspuns (pentru DianaaGabrielaa):

Intra la setari, conectivitate, USB si cauti acolo.
Daca nu gasesti iti las nr de telefon al meu si ma suni, ok.