| LxxRL a întrebat:

Buna happy...am si eu facebook si vreau sa-mi schimb numele si nu stiu in ce mod...sad P.S. Ma cheama Monalisa si porecla mea este Anemona happy Va rog as vrea un raspuns URGENT!

6 răspunsuri:
| andreyutzha a răspuns:

Ane*Mone
Ane*Mona
Mona*Lisa
in loc de * poti pune un semn sau ce vrei tuhappy

| AditaaF a răspuns:

Dai click pe triunghiul ala la care poti sa dai si log out si alegi setarile contului iti apare si dai click pe nume si dai editeaza

| LxxRL explică (pentru AditaaF):

Nu la asta ma refeream

| Crisswcrrx a răspuns:

Atunci cand vrei sa iesi de pe facebook la chestia aia care se deschide apare si log out. evident. si mai apare o chestie pe care scrie setarile contui, dai clik acolo si dupa ce o sa ti se deschidao fereastra dai clik pe nume si pe editeaza ...si asa iti schimbi numele
..scuze nu prea stiu sa explic. sper ca ti-am fost de folos... funda.
multumesc anticipat

| LxxRL explică (pentru Crisswcrrx):

Maii voi nu ati inteles ce am vrut sa zic! exemple de pagini nu stiu de exemplu,, Marius Black,, sau pentru fete...