| crazygirlyo a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor happy o sa vina ziua unei persoane care timp de un an a fost cel mai bun prieten al meu pana acum, cand, numai el stie de ce s. a distantat complet. cel putin in momentul de fata nu am mai vorbit de 2saptamani ceea ce timp de un an nu s. a intamplat niciodata.Totusi,pentru ca vine ziua lui vreau sa ii demonstrez ca nu am uitat asta si ca indiferent ce a fost imi pasa... e posibil sa ii trimit si un cadou ( lucruri care trebuia sa le primeasca de la mine de la pariuri pierdute etc.) si o sa scriu o felicitare.deeacea am nevoie de ajutor. ce pot sa scriu? happy. fundita pentru cel mai bun raspuns.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| BrokenWings a răspuns:

Viseaza ceea ce doresti... sa visezi,
Pleaca acolo unde vrei... sa ajungi,
Fii acolo un vrei... sa fii
Pentru ca ai o singura viata si o singura oportunitate pentru a face toate lucrurile pe care vrei sa le faci!

sau...

Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI, MULTI ANI!

CAdouri scumpe nu am gasit dar as vrea sa te felicit, sa nu am lacrimi nici tristete doar zambet si blandete sa fii asa cum te-am stiut, sa ai in viata tot ce-ai vrut, dragoste si fericire sanatate pe vecie. Aceasta a fost urarea mea, te felicit de ziua ta!

Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul' nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani!

...sa te simti ca pasare in inaltul cerului, ca o ploaie datatoare de viata, sa simti ca esti tu cu adevarat.

Ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si... parale!

Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire!

De ziua ta vroiam sa-ti daruiesc un buchet de flori mare cit sufletul tau si frumos ca tine, dar nu am gasit asa ca o sa-ti spun doar "LA MULTI ANI!

Azi, la implinirea celor... de ani, ai mai pus un trandafir in buchetul vietii. Eu iti doresc sa pui multi tandafiri de-acum inainte, sa fii vesel/a si sanatos/a si sa te bucuri de fiecare clipa pe care o traiesti. La multi ani!

Ai mai urcat o treapta dintr-a vietii scara, eu iti doresc din suflet a 100 primavara, iar cand te vei uita-napoi pe treptele urcate, sa nu vezi urme de noroi, ci faptele curate. La multi ani!

Iti doresc ca in fiecare an numarul de lumanari sa scada si numarul de petreceri, torturi si urari de La multi ani sa creasca!

1 răspuns:
| MadalinaRosa a răspuns:

Si eu am trecut prin perioada asta, si inca sunt. cea mai buna prietena timp de 8-9 ani de zile, a inceput sa se indeparteze, adica sa ne indepartam una de alta, din cauza unor barfe, sfatul meu : nu ii trimite ca un cadou lucruri de la pariuri si astea oh go on, da`i ceva ce ii place, daca o cunosti cu adevarat, poti sa-i faci un cadou pe placul ei, si poate, nu o sa se mai intample ce s-a intamplat... sfatul meu... nu trebuie sa-l ii in considerare, da in fine oh go on