| CraziNess a întrebat:

AM si eu o intrebare am cateva siteuri de pe care pot sa downloadez lucruri pentru sims 2 uite unu dintre ele xmsims... dar cand downloadez de pe siteu asta nu imi apar in joc stie cineva dc?

Răspuns Câştigător
| Ancutza1708 a răspuns:

Http://www.parsimonious.org
Pe site asta iti si explica cum sa le adaugi la joc.in colt, in dreapta sus:D

1 răspuns:
| IceLatte a răspuns:

Sau poti sa mergi in My Documents, si sa cauti folderul " Electronic Arts". In el gasesti The Sims 2. Intra si fa un dosar numit " Downloads ". Dupa, cand downloadezi lucruri pentru sims le muti in dosar. Si iti apar in joc. Daca bagi mult prea multe jocul va merge mai greu. [ Have fun :] ]