| Duucu a întrebat:

Buna happy! Am si eu o intrebare cam ciudata,si poate ma veti crede mai nebun dar... cum as putea sa imi ocup timpul astfel incat sa treaca mai repede? In ianuarie am un eveniment important, si sunt nerabdator sa ajung acolo.Vreau si eu niste ocupatii mai placute care ar putea sa ma faca sa uit cat mai e pana atunci happy Sper ca ati inteles si voi. Funda? Nici nu se pune problema.

3 răspunsuri:
| BiancaGeorgiana a răspuns:

Pai plimba-te, mergi la film, citeste daca iti place sa citesti. Oricum timpul va trece repede vei vedeahappy

| pascalau12 a răspuns:

Ocupate de scoala.

| AnaAlina a răspuns:

Daca ai un program in fiecare zi ai sa vezi ca timpul va trece mai repede. iesi pe afara cu cate un prieten in fiecare zi, joacate jocurile tale video preferate, citeste romane cu vampiri sau orice te pasioneaza, vorbeste la telefon, joaca fotball. succes :*