| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare din Naruto Shippuuden. Am citit pe internet ca Tobi nu e Madara Uchiha si Madara e Obito laughing... nu mai inteleg nimic... deci:
1. Tobi e Madara sau nu?
2. Tobi sau Madara rolling eyes nu are cum sa fie Obito pentru ca Obito i-a dat lui Kakashi Sharingan-ul stang... si intr-un episod i se rupe masca lui Tobi/Madara si se vede ca are si la celalalt ochi Sharingan...
Funda cine ma lamureste :X

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Http://narutofan.forumulmeu.ro/f13-intrebari
Telamuresti aici;))

3 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Asteapta sa vezi toate episoadele si apoi o sa afli. papa

| iuli000 a răspuns:

Ba nu la ochiul stang are rinnegan

| EmyEmyy a răspuns:

Tobi este obito... si tobi are sharinganul in ochiul drept si in cel stang are rinnegan. Ai inteles?