| IuliaMariaK a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare pentru cei care joaca The Sims freeplay.Cum deblochez taramul ala cu zane nu imi da nici un indiciu.
Stie cineva?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ydoll a răspuns:

Probabil pentru ca asta a fost inainte de Anul Nou{adica actualizarea asta }

2 răspunsuri:
| Ydoll a răspuns:

Trebuie sa ai bilet ca sa ajungi acolo, iar biletul il obtii dupa ce stringi destule flori. Oricm poti sa te uiti la progresul tau in patea de sus a ecranului {acolo e o iconita roz}.

| IuliaMariaK explică (pentru Ydoll):

Mie nu imi apare nici o iconita sad

| Ydoll a răspuns (pentru IuliaMariaK):

Probabil pentru ca asta a fost inainte de Anul Nou{adica actualizarea asta }