| dydydeea a întrebat:

Am si eu o intrebare si vreau sa ma lamuriti si pe mine.
Deci..pana acum 3 luni ma conectam doar de pe telefon la wireless-ul vecinului care nu avea parola, bine mergea cam greu netul el fiind la etajul 1 si eu la 3 ma rog, cu greu dar "macar" mergea(toata vacanta am stat la tara si nu am mai folosit internetul acestuia) si acum ca am inceput scoala m-am conectat din nou la el dar nu mai merge, nu stiu ce are...imi apare numele routeroului fara parola dau sa ma conectez, mi se conecteaza dar cand vreau sa intru pe net nu merge internetul deci..de ce nu merge? nu l-a platit sau dc? nu e pornit ori? scuzati dar nu ma pricep.si lasati-ma cu comentariile rautacioase cum ca sa imi platesc internet ca sa am si nu stiu ce..pt ca am internet dupa cum observati la tara.
mersi de raspuns

2 răspunsuri:
| wasambi a răspuns:

Sunt informatii stiute strict numai de el. big grin Cel mai nobil fapt ar fi cel de a te intalni fata in fata cu el si sa il intrebi personal despre router. Da ca nu stie ca i-ai folosit internetul pur si simplu ii explici situatia ta.

| Sahasd a răspuns:

Umbla la setari la traffic de date!winking