| Anonymous000 a întrebat:

Am si eu o problema. Abia mi-am facut skype (pe telefon) si nu merge camera din fata, doar cea din spate. Cand dau sa intorc camera (sa se vada fata mea) nu se mai vede nimic, dar cand dau sa se vada ce e in fata mea (camera din spate) se vede bine.
As vrea sa mi se vada fata pentru a vorbi cu prietenii. Ce pot face? Dau funda!

PS:

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Daca iti merge sa faci poze cu camera de fata e de la aplicatie nu de la telefon in cazul asta singurul lucru care poti sa il faci este sa scrii o recenzie. Intri in magazin play>my apps/sau scrii direct la search skype si dai acolo sa oferi o nota dai si tu 2 stele si scrii in sectiunea de comantarii care e problema dupa care astepti si speri sa indrepte problema. Eu am avut probleme cu nfs no limits si in 2 zile au indreptat problema nu garantez ca vei avea acelasi noroc insa nu ai ce sa ii faci nu e din cauza telefonului ei nu au stiut sa faca aplicatia cum trebuie totusi incearca sa o stergi si vezi daca merge dupa ce o instalezi inca odata