| TotEu21 a întrebat:

Am si eu o problema! Am instalat metin2 deluxe si imi da eroare asta :
Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardwarre and system configeration then try again. Sa fie de la placa video nu stiu de cad e. Tin sa mentionez ca pe pc merge dar pe laptop imi da eroare de mai sus. Imi puteti spune de la ce? Sau cum pot sa rezolv ca sa mearga? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Instaleaza omule driver-ul de la placa video, caci e de la sistem.
Cauta pe google driver cu versiunea placii video, sau daca ai un cd de instalare mai bine.
Bafta!

4 răspunsuri:
| varasea a răspuns:

Instaleaza omule driver-ul de la placa video, caci e de la sistem.
Cauta pe google driver cu versiunea placii video, sau daca ai un cd de instalare mai bine.
Bafta !

| eva9999 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... daca gasesti ceva te rog sa-mi spui ca stau cu pc asa de 3 luni, cred ca pana la urma reinstalez windosul, dar daca ai gasit ceva te rog spune-mi, raman dator pe viata!

| TYM a răspuns:

Dupa ce ai instalat driverul ti-a mers metinul, ca eu am aceeas problema daca vezi acest mesaj contacteaza la id de mes: tym_fighter

| TYM a răspuns:

Ti-a mers dupa ce ai instalat driverul? contacteaza-ma la id de mes :tym_fighter