| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. vreau sa-mi cumpar un telefon pentru ca cel pe care il am s-a stricat. si nu prea stiu ce sa aleg. M-ati putea ajuta cu cateva sugestii?
PS:vreau ceva cu touchscreen.

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Depinde la ce il folosesti: pentru muzica, internet, poze sau doar convorbiri si ce te intereseaza la el mai mult performantele sau designul? in functie de asta ti-as putea recomanda cateva telefoane

| PinkPanther a răspuns:

Imi plac cele combinte cu touch screen + tastatura qwerty, pentru ca sunt mai rezistente, fata de telefoanele care au doar touchscreen

| TheExpert01 a răspuns:

LG optimus (one, me) Samsung Star 2 Samsung Corby etc funda?

| cevrase a răspuns:

As vrea sa fie ceva mai performant, cu touch screen bun.sa aiba un design mai dragut.