| ManutzuWolfy a întrebat:

Bunabatting eyelashes Am si eu o rugaminte la voibatting eyelashes Sunt din Botosani clasa 8 a si as vrea sa mergem intr-o excursie.si excursia sa fie de 2 zile sau 3.Si as vrea sa stiu si eu daca stiti vreo pensiune. undeva pe la gura humorului neamt iasi undeva.batting eyelashes sa sa fie si frumos si cam ce ne sugerati sa vizionam...big grin Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Cabana Fantanele, pe Ceahlau, pleci din Durau pe jos. Pana acolo e simplu de ajuns.

3 răspunsuri:
| KimK a răspuns:

Pai nu e in tocmai ce ai zis tu dar eu va sugerez Casa Duca din Sinaia. Acolo am fost eu in tabara in clasa I si mi-a placut. Aaa si a mai fost o prietena care acum e la liceu. A facut banchet tot la Casa Duca 3 zile si mi-a zis ca este foarte fumos.
Paa. Numai bine

| Jambooja a răspuns:

La Zugreni e frumos sau la Durau (dar sa fie zapada), daca vreti sa veniti la Iasi e mai scump, dar aveti foarte multe de vazut. Nu o sa va ajunga doua zile. Daca vrei mai multe informatii despre Iasi cauta-ma la YM: mihaistefanel@yahoo.com

| alinzz a răspuns:

Tabara ''Poiana pinului'' este foarte frumoasa big grin