| elyssa20 a întrebat:

am si eu un mp3 player si nu mai merge sa bag muzica pe el si sincer nu stiu de ce. l-am bagat in spate la calculator si de citit mi-l citeste dar nu imi apare folderul F.va rog sa imi raspundeti si mie.multumesc si ofer FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| tearsofillusion a răspuns:

Incearca cu windows media player versiunea 10 sau mai recenta sa bagi muzica pe el. nu trebuie sa iti apara neaparat folderul respectiv. eu cu media player lucrez si mi se pare foarte usor de folosit (sus e o optiune "sync", mergi acolo si pui melodiile care le vrei in chenarul din dreapta unde zice "drag items here"). incearca!