| kynleiii a întrebat:

Am un abonament la Orange si nu am platit abonamentul si mi a suspendat numarul. zice " sim inactiv"..si dupa ce m i l a suspendat am platit abonamentul.si nu mi a dat drumul nici acum.{ l am platit de cateva saptamani}.am facut confirmare si pe net..si cand sun la Orange si scriu numarul zice " numar inexistent ". Ce pot face?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Avem nevoie de mai multe detalii ca sa putem verifica despre ce este vorba. Trimite-ne datele tale de contact fie prin
sectiunea "contact" de pe pagina oficiala a Orange Romania sau prin aplicatia Contul meu, sectiunea "contacteaza-ne".

Cu prietenie,
Orange helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-i pe cei de la Orange (bineinteles de pe alt tel). 444-serviciu clienti, si zile problema ta.

| Sonnyurssu a răspuns:

Suna dupa un alt numar de telefon la Orange sau du-te la cel mai apropiat sediu si explica-le situatia...probabil te pot ajuta happy