| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un cont pe ourworld la care am level 30 si ceva. si mi-am mai facut unul pe un alt id ca sa pot trimite cadouri cu gems. dar cand dau sa imi dau un cadou nu ma lasa si vreau sa precizez ca am gems. scrie ceva de genu ca trebuie mai intai sa am gems...sa ii cumpar haine merge sa cumpar din ala portiuni si chestii de genu merge dar sa trimit cadouri nu merge la nimeni. a mai patit cineva asa help me va rog!

11 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Pai cred ca poti trimite numai daca platesti bani adevarati.

| Angiutssa a răspuns:

Trebuie sa fii peste lvl 25 ca sa dai cadourihappy

| DeeAndrEeA a răspuns:

Buna intrebare. asa mise intampla si mie. una are un cont de level 35 care nu ma inteleg cu ea si asa vrea so fur. am cumparat haine dar nu pot trimite.va rog ajutati-ma sad

| KandaYuuko a răspuns:

Merge doar cu bani adevarati sad

| April27 a răspuns (pentru KandaYuuko):

Iti trebuie lv 25 fraiero

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-l dai mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui adv merege si fara sa fii rezistent eu pot sa trm

| MaryMaria027 a răspuns:

Pei tu esti resident? pentru ca eu stiu ca doar residentii au voie sa trimita gift.eu nu am fost niciodata dar am prieteni care sunt si au spus ca pot trimite de toate nu stiu ce s-a intamplat da oricum daca vrei sa ma ai la friend pe ourworld numele meu pe joc este miruna198

| alexutzu789 a răspuns:

Mai... Eu am lvl 33 si ma numesc pe ow : Xxalexutzu10xX si la mine merge sa dau cadouri... De ex: azi i-am trimis lui unul un cadou de 8 gems am dat la: Da haine si alte articole lui MARIusIKBOSS ( lui asta i-am dat cadoul )

| MicutzaDevil a răspuns:

Dupa ce o sa treci de nivelu 25 (inclusiv 25) O sa te lase.Cel putin pe mine m-a lasat doar la 25. sper ca te-am ajutat