| RoxiiRoxx a întrebat:

Am un fel de jurnal pe care as vreau sa-l dau prietenilor mei si nu prea stiu ce sa scrie in el... Ma ajutati cu niste idei, va rog!

2 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Poti sa le cere sa-ti lase sfaturi/citate sau sa-ti scrie cum v-ati cunoscut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numește oracol. Pune întrebări în el, iar ei sa răspundă. Cauta pe net ce e ala oracol și ai sa găsești multe. Sau în cazul în care ai terminat școala primara sau gimnaziala, pune-i pe colegi sa scrie cum a fost acea perioada pentru ei. Depinde ce vrei tu sa ai de la ei ca amintire.