| lawynutza a întrebat:

am un mp3 si am primit la el un mic cd (pe cutie scrie: flash mp3 player MP-47)cd acela trebuie instalat sau altceva un link cu un videoclip as dori sau bag direct usb si pun ce trebuie pe el, as vrea sa-mi spuneti si cum pun muzica videoclipurile si imaginile pe mp pls daca se poate as vrea video sau explicat dar mai pe inteles acum 3 zile l-am luat si nu stiu cum sa fac

Răspuns Câştigător
| pavelflorin a răspuns:

Buna,sidiul este pentru convertit melodii in mp3 ca sa iti mearga, dar nu cred ca o sa iti trebuiasca