| Fragile a întrebat:

Am un stick si l-am bagat in laptop ( am windows 8) si vreau sa pun un document pe el si nu imi merge.Cand dau click dreapta si "send to" nu apare si daca dau la my computer si removable disk apare " DVD RW Drive (Dhappy " si cand dau click se deschide chestia aia unde trebuie sa bagi un CD,deci nu e de la stick.Nu stiu cum sa fac, imi trebuie pentru maine si trebuie sa am documentul pe el.
Cine ma poate ajuta? Multumesc.

1 răspuns:
| Tomoiaga_Deea_1995 a răspuns:

Deci iti trebuie pe maine stick-ul nu iti este bun si maine ii spun la profesor/a, ca nu ti-a mers! ...gata;