| Windwalk3r a întrebat:

Am un stilou in care bag rezerve. Il pot adapta la acea pompita? Vreau sa renunt la rezervele din plastic fiindca vreau sa renunt la plastic si nu vad o alta alternativa/ solutie.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alt stilou fara rezerve de plastic.

| teo530 a răspuns:

N-ai ce face doar să-ţi iei un stilou care se încarcă din călimară.

| aksynaievoluoy a răspuns:

Poti sa iti iei o calimara si o,, rezerva" cu pompita si o umpli de cate ori este nevoie si poti pastra stiloul dar daca doresti poti si sa iti iei unul nou direct cu pompita se gaseste la librariewinking funda?