| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am un telefon care nu are google play... mai bine zis, nimic legat de google. E cu Yandex. Și când caut pe Yandex "Google play " găsesc aplicația care o vreau, dar îmi spune că nu are un device.
Deci. ce e ăla device și pe Yandex cum aș putea downloada ceva? Adică nu există și acolo ceva gen ca Google Play?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google Play se instaleaza prin flash-uirea.zip-ului GAPPS.(google apps), contacteaza-ma si vorbim. happy

| D3I3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar dacă nu îl am descarcat, nu pot descărca ceva din el?

| anonim_4396 explică (pentru D3I3):

Cum sa descarci ceva din el daca nu il ai? Nu, asta nu e posibil din pacate. Poti descarca APK-ul aplicatiei dorite.
Scrie pe google Facebook apk download de exemplu.

| anoniiim1807 a răspuns:

Probabil nu e pentru versiunea telefonului tau.