| XxDennise a întrebat:

am un telefon Huawei Sonic si vreau sa imi dau jos videoclipuri de pe youtube pe telefon ceea ce am si facut si imi spune ca nu se poate vizualiza clipul cum pot sa fac sa se vada sau sa folosesc alt program.happy Fundaa!love struck

1 răspuns:
| medion a răspuns:

Trebuie sa stii ce format accepta telul tau... spre exemplu un mic program dar bun
anyvideo convertor (dar recomand varianta mai veche pentru ca cele noi sunt contracost )
.