| seby27278 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy mini si vreau sa il upgrad-ez cu android 2.3.5 si nu gasesc unde sa descarc toate cele pentru el: tass-ul, odin-ul si firmware-ul. Va rog dati-mi link-uri ceva.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Androider.ro are un forum foarte util. iei de acolo si tutoriale si download cele necesare.

| seby27278 explică (pentru JohnnyBi):

Si acolo pot face ce vreau sa upgrad-ez telefonul?

| JohnnyBi a răspuns (pentru seby27278):

Da, cauti tutorial la ce vrei tu, si daca n gasesti faci topic "cum fac si eu..." si de obicei iti raspunde adminul sau cineva detaliat in maxim 2 ore

| seby27278 explică (pentru JohnnyBi):

Nu imi explica bine acolo nici nu imi zice cum sa bag androidul in telefon