| iMoniq a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 si mi-am cumparat un MicroSD de 32GB si in primele zile mi-a mers apoi imi scria "cartela SD goala" si dupa cateva ore mi-o citea din nou. Acuma nu mai imi merge deloc. Imi scrie sa o activez. dar tot degeaba. Si nici compu nu mi-o citeste. Stiti cumva care e problema?

1 răspuns:
| bbia a răspuns:

Incearca sa scoti cardul(lasa-l pe masa si o baterie langa el). Dupa deschide telefonul.Lasa-l cinci minute neatins. Dupa baga din nou cardul si anunta-ma ce s-a intamplat.