| anonima333900 a întrebat:

Am un telefon (Samsung GT-S5230 cu hello kitty) pe Vodafone. Daca primesc un mesaj, nu mi`l arata, in schimb imi da un mesaj de la VOX in care imi spune ca am msj noi ca daca vreau sa le ascult sa sun la 333. Iar cand sunt robotul imi spune sa schimb parola pentru a proteja casuta vocala. Ce treuie sa fac pentru a nu mai primii msj asta, si sa`mi arate mesaj mele normale? va rog, ajutati`ma urgent!

Răspuns Câştigător
| galin37 a răspuns:

Trebuie sa scoti casuta vocala straight face am pati si eu si mi-a zis nasimiu scoate casuta vocalahappy

1 răspuns:
| daria2014 a răspuns:

Eu ma.m dus la Orange si mi.au zis ca este vina cartelei