| Katherine20 a întrebat:

Anul trecut in clasa a-V-a am avut media generala 8, 60.E o medie mica sau mare? happy

Răspuns Câştigător
| IzabellaLove a răspuns:

E o medie buna pe langa alti cu media 6 sau 5 bravo bafta in continuare

14 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

E o medie mdie...adica e pe la mijloc.Eu am avut anul trecu media 9.93 si daca as avea 8.60, nu as fi prea happy, dar nu cred ca e o medie mica.

| AaNdYy a răspuns:

Nu e medie mica, dar nici mare happy Depinde si criteriile de la scoala, daca acolo marea parte au medii peste 9 e mai mica media... daca multi au medii sub 8 e maricica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de buna, daca o tii tot asa e foarte bine.Nu e nici mare, nici mica.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
E undeva la jumatate. happy

| WoKy a răspuns:

Eu am avut 10. Dar si 8.60 de acceptabil doar in conditia in care te mentii. Ca[,] cunosc personaje care au avut 9 in a V-a si acum la liceu sunt corigenti la 4-5 materii.
Good luck la scoala!

| RazvanelStefanel a răspuns:

Este foarta buna premiul 3 bine ca nu ai luat mentiune te felicit!

| Robertamirela23 a răspuns:

Este destul de buna media mare este peste 9.

| cosmynass a răspuns:

Nu te voi minti.8, 60 in clasa a V-a pare si, de fapt, este o medie micuta.Este ok, dar ar trebui sa muncesti mai mult deoarece lucrurile se vor complica, indiferent de materie. Daca vei munci la fel ca in a V-a, vei scadea prea mult.Macar sa cresti si pana la 8, 90 - 9 si tot e bine.
Succeswinking

| xGLIFEx a răspuns:

Mmm...e si buna e si rea dar mai bine dacat unu care are media 4 sau 5

| rareslord123 a răspuns:

Potrivita chiar micuta!happy

| rareslord123 a răspuns:

Potrivita chiar micutahappy

| Andreea3444 a răspuns:

Bai nene`eu am avut 9.86 si nu pot spune ca invat ce dq 8.60 esti varzoaka si eos mai maree tonguetonguetongue

| Katherine20 explică (pentru Andreea3444):

Si ce? Macar eu nu injur happy

| Katherine20 explică (pentru Andreea3444):

Apropo sa stii ca nu se vede ca ai avut 9.86 dupa felul in care scrii straight face