| Kennyux a întrebat:

as dori sa achizitionez pachetul Fiberlink 2 de la RDS, deoarece am vazut ca au un un fel de oferta pana in 31 august. As dori sa stiu daca se poate lua de la RDS doar internetul Fiberlink 2 separat de celelalte 2: telefonie, televiziune. Doresc doar acest pachet, nu am nevoie de televiziune sau telefonie si nu stiu daca se poate sa il iau separat. Ma poate lamuri cineva?: )

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Buna, da, se poate achizitiona internet fara telefonie sau televiziune, totul depinde de zona in care locuiesti. Daca ai nevoie de alte informatii, poti suna la 0314004600.

| Kennyux explică (pentru catablondu):

Daca locuiesc in centrul Timisoarei pot lua internet fara talefonie sau televiziune? (am niste probleme deocamdata si nu pot suna la acel numar)

| catablondu a răspuns (pentru Kennyux):

Da, in centrul orasului sigur se poate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am internet de la ei fara telefon si fara televiziune. De vreo 2 ani.