| Biencush a întrebat:

As dori sa plec in concediu undeva la inceputul lunii noiembrie in afara tarii si nu am nici o idee. Daca ma puteti ajuta, raman datoare!

Răspuns Câştigător
| Alexandra_1242 a răspuns:

Eu zic ca Egiptul este una dintre destinatiile predilecte pentru toamna si nu numai. Multi turisti au ales Egiptul sa-l viziteze si sa se bucure de multiplele sale valori:istorie, cultura, sport, divertisment etc. Si Grecia este nelipsita din cataloagele agentiilor de turism, indiferent de perioada. Toamna in Grecia beneficiezi de discount-uri substantiale la tot ce inseamna cheltuieli. Ai ce sa vizitezi, foarte multe locuri frumoase cum ar fi Croaziere pe insule, Festivalul Dimitria, din Thessaloniki, pelerinaje la Sf. Nectarie, si foarte foarte multe obiective. Sper sa te ajute! Mult norc!

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Mergi si tu unde te tine portofelul.

| thealchemist a răspuns:

Egipt.

| 1Q a răspuns:

Pai daca te duci iarna si vrei sa ai parte de zapaada atunci du-te in BULGARIA, daca vrei sa scapi de frigul din tara du-te in egipt sua daca vrei pur si simplu sa vizitezi ceva du-te lla Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii...ar merge intr-un loc linistit in care te poti odihni ...eu zic o plimbare pre alte tarii straine sau un picnik ca prieteni uh preferati

Răspuns utilizator avertizat
| cristy1999 a răspuns:

Ai putea pleca in Grecia. Muntele Olimp sau Insula Creta sunt niste uncte turistice foarte bune. Crede-ma am doar 11 ani dar tot timpul pe calculator mil dedic Greciei. Sper sa-ti placa!