| Rossey a întrebat:

As dori sa stiu hoteluri, vile sau pensiuni in apropiere de plaja Saturn din Mangalia.Sa fie preturi cat mai mici si sa fie conditii.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Sunt destule...Hotel Tosca aproape de Saturn,Hotel Cleopatra care e celebru pentru piscina lui(dar am auzit ca,conditiile nu's asa bune). Personal te sfatuiesc la mergi la Hotel President din Mangalia,e prin centrul orasului, insa am auzit ca, conditiile sunt foarte bune.Recunosc,nu am incercat pentru ca nu are rost pentru ca am apartamentul meu...Ai putea sa inchiriezi si o camera sau tot apartamentul.50 lei pe zi o camera.In fine, sper ca te'am ajutat.

2 răspunsuri:
| Rossey explică:

Dau vot celor fara fundita!

| Drusca a răspuns:

Hotel Corsa sau Vila Elima...conditii sunt...la preturi tu decizi daca sunt bune sau nu.