| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca telefonul nokia X2 are wi-fi (raspundeti doar daca aveti acest model de telefon). Si alte specificatii importante de internet.

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

Vorbesti prostii. Nokia X2 nu are Wi-Fi, nu este nici macar 3G. Este un terminal 2G (GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 ).

GPRS Class 32
EDGE Class 32
3G No
WLAN No

Sursa: gsmarena

2 răspunsuri:
| Luciii a răspuns:

Desigur ca are wi-fi + 3 g + 2 g. Eu am si Nokia x2 si Nokia x6. sincer sa fiu sunt mai multumit de x6 si este la acelasi pret. Daca te intereseaza mai bine te-ai uitata pe telefonultau.eu si acolo vezi toate modelele de telefon posibile.E foarte buna site-ul. Sper ca te-am ajutat.
pa, pa

| Luciii a răspuns (pentru sorinL1):

Aha.Atunci imi cer scuze pentru greseala facut.

| sorinL1 a răspuns (pentru Luciii):

Vorbesti prostii. Nokia X2 nu are Wi-Fi, nu este nici macar 3G. Este un terminal 2G (GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 ).

GPRS Class 32
EDGE Class 32
3G No
WLAN No

Sursa: gsmarena