| SiminaSalvadore a întrebat:

as dori sa stiu unde pot citi Jurnalele Vampirilor caretea a 3, Lupta. (online!)

Asa ca : Unde o pot citi?

Funda cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| justme4yours a răspuns:

Poti sa o cumperi cu revista bravo si nu este decat 11, 09 lei fata de preturile din librarii. mi se pare ca a aparut deja dar inca o mai poti gasi.e mai frumos sa o citesti asa

| SiminaSalvadore explică (pentru justme4yours):

Stiu,le am pe amandoua, insa doream sa aflu ce se intampla pana la urma, daca Elena a murit sau nu!

| perenelle a răspuns:

Uite,iti zic din proprie experienta, nu e prea palpitant sa citesti o carte pe net.Pe bune, nu poti sa ti-o cumperi? Se gaseste la un pret destul de bun...

| Elena_Andreea_1998 a răspuns:

O am eu in calculator. da-mi adresa de mess si ti-o trmit. poate ai si tu vreo carte, sa facem schimb(tot online)?:X:X

| SiminaSalvadore explică (pentru Elena_Andreea_1998):

Acum nu imi mai trebui, dar mersi oricum!

| sasori12 a răspuns:

Buna cine imi poate spune si mie unde a citit jurnalele vampirilor online sau sa mi le trimita pe mes daca le are r3d_ang3ls