| dianka_4861 a întrebat:

as dori un raspuns sincer ce parere aveti despre mine, intrebarile mele, raspunsurile mele? Imi pare rau daca au aexistat neinelegeri...va pup si vreau raspuns sincer

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inca nu mi-am format o parere foarte clara happyNu te cunosc prea bine happyM-am uitat la niste raspunsuri deale tale happyPana acum e oklove struck
Sper sa ne intelegem cat mai binebig grin

nony
| nony a răspuns:

Daca primeai raspunsuri negative, plecai? sau iti schimbai atitudinea? raised eyebrows
Nu conteaza parerea noastrá, conteaza sa faci ceea ce simti, sa raspunzi cum stii, sa ajuti cum poti.
Crezi ca eu sunt iubit de toatá lumea, dar asta este, trebuie sa ma suportewinking.

| Silvia a răspuns:

Buna...eu nici nu te-am observat pana acum...big grinsorry...nu te-am mai vazutbig grin.

| ViVi a răspuns:

Ce sa spun depre tinethinking nu am ce comenta intrebarile raspunsurile tale cred eu ca sunt folositoare iar neintelegeri nu exista atata timp cat vb frumos si cu folos...

sper sa stai muult pe TPU

o seara buna

| Elly4all a răspuns:

Pai te'am observat prima data la intrebarea contesei.sincera sa fiu esti cam dura nu prea sti de gluma sorry. dar asta este parerea mea, incearca sa ne intelegi, esti aici si ar trebui sa incerci sa te integrezi nu sa-ti faci dusmani. un sfat Las'o pe contessa in pace daca sti cum sa o abordezi este ff de treaba crede'mawinking nu va mai certati si mult succes a iincerca sa te integrezihappy

| lololololol a răspuns:

Esti o. k

| Daddy_9411 a răspuns:

Mai eu cred ca fiecare avem felul nostru de exprimare, curiozitati diferite si din toata comunitatea nu suntem 2 la fel.
Eu zic k toti de aici sunt ok si isi merita numele de "toti pentru unu"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? N'am idee cine estithinking