| Albinuța767 a întrebat:

Aș vrea câteva întrebări pe care vi le puneți în viața de zi cu zi. Ex. De ce vloggeri nu răspund la mesaje? De ce nu dau fallow? Etc. Aș vrea să le postez într-un video pe YouTube. Daca vreți să vă spun numele in video îmi spuneți in privat și va dau numele contului de YouTube pentru a vedea clipul video. Accept toate întrebările dar sa nu fie vulgare, sau de amenințare.

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

De ce toata lumea se plange de societatea din ziua de azi dar nimeni nu face nimic sa o schimbe?
De ce nu se schimba sistemul de invatamant?
Oare ce s-ar intampla daca toti oamenii de pe pamant ar fi buni? happy
De ce exista atat dezinteres din partea parintilor pentru educarea unui copil? Acuma sa nu-mi zici tu mie ca exista. uita-te si tu cate specimene sunt straight face
Oare o sa-mi gasesc jumatatea? rolling on the floor

| Albinuța767 explică (pentru Nemessys):

Vrei sa te menționez in video?

| Nemessys a răspuns (pentru Albinuța767):

Mie imi e indiferent... tongue
Dar totusi vreau sa-l vad big grin

| mazaroi a răspuns:

Nu raspund la mesaje deoarece nu le pasa de fani.Toti fac Youtube pentru bani.Eu zic sa te las ca oricum mai mult de 3 rude nu se uita.

| Nemessys a răspuns (pentru mazaroi):

Tu ai ai avea timp / chef sa raspunzi la sute de mii de mesaje? happy care vreo 40% sunt penibili / vulgare sau sunt ceva gen,, cf?" sau,, de cate ori te caci pe zi?"

| mazaroi a răspuns (pentru Nemessys):

Da