| Andreea2295 a întrebat:

As vrea citate de dragoste sau despre viata, compuneri despre viata personala sau imaginara, povesti de dragoste sau despre viata si nu vreau site-uri. Vreau ceea ce va place voua mult si ce credeti ca e 100% ok din toate punctele de vedere. Dau FUNDA la toate raspunsurile conform cerintelor melekiss. Multumesc!

1 răspuns:
| deeutza_3402 a răspuns:

Citeste toate cartile de Sandra Brown(nu vei regreta) cum ar fi Interviul, Violul, Matase frantuzeasca, Focul mocnit din paradis, Sarada, Imaginea din oglinda, Dragoste mai presus de ratiune, Secretele bine pazite, Neasteptata iubire, Eden Pass, Un cuplu aproape perfect, Martora si multe altele care acum nu imi mai vin in minte!

P.S: Mai incearca cartile scrise de Denielle Steel cum ar fi Acum si intotdeauna, Bucurii si tristeti, Intoarcerea acasa, Sa iubesti din nou etc.
Lectura frumoasa!
Funda?