| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi comand niste haine de pe site-ul Bon Prix
As vrea sa imi spuneti daca ati imi comandat si ati fost multumiti!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Sa ai grija la masuri ca produsele sunt cam cu o masura mai mare decat masura reala. materialele nu sunt dintre cele mai bune la bluze, dar unde mai sunt materiale bune astazi? si dureaza vreo 3 saptamani pana iti vine comanda. in rest sunt seriosi, trimit ce comanzi, daca nu au ceva te suna si iti spun. daca mai vrei sa stii ceva anume mai spune tu, dar in mare sunt ok.