| Gabriel643 a întrebat:

Buna as vrea sa imi fac o pagina de facebook, dar de divertisment.As vrea sa aflu cam cine ar vrea sa fie admin si dati un nume paginii, caci eu nu mai am idei

3 răspunsuri:
| Șeremet_Doinita-Augustina_1996 a răspuns:

"Ras cu plans"
"Si sufletul vorbeste"
"Baietii"
"Eu+Tu= o particica din lume"
depinde, tu trebuie sa zici cam ce vrei sa postezi acolo...happy

| Gabriel643 explică (pentru Șeremet_Doinita-Augustina_1996):

Pai ar fi o pagine cu memeuri

| Șeremet_Doinita-Augustina_1996 a răspuns (pentru Gabriel643):

Mmmm, pai poti s-o alegi pe aia "Ras cu Plans", sau uite inca cateva "Poker face", "Not bad", "Ai dinti? Atunci rade!", "Rade! Ca-i gratis!"