| Adelin14 a întrebat:

As vrea sa imi fac si eu un ID de Messenger dar sa fie ceva mai special chiar nu am idee ma puteti ajuta voi?
Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

E de preferat ca IDurile să fie simple şi uşor de reţinut, fără efecte speciale şi mai ştiu eu ce litere minunate.Ideal e să conţină numele tău. Dacă îţi cere o puştoaică IDul ai să îţi răsuceşti limba să i-l explici.

| Vogelspinne a răspuns:

Uite aici:
daily_smoker_1
black_sky
dark_side
black.bad_boy
Altele nu imi vin in minte happy

| smaranditza a răspuns:

Exemplu: A1D2E3L4I5N6th3gr3at(adica adecin the great!)

| Carbon_8783 a răspuns:

Da, te pot ajuta big grin numai... sa imi spui cam, cum ai vrea sa fie pentru ca nu iti cunosc gusturile big grin